Ремонт холодильників у Дніпрі

Холодильник грає величезну роль у житті сучасних людей. Якщо без іншої побутової техніки ще якось можна обійтися, відсутність холодильника паралізує звичний життєвий ритм. Саме тому важливо швидко та якісно відремонтувати холодильник, якщо він вийшов з ладу.

Ремонт холодильників

Діагностика несправного холодильника у місті Дніпро

Наші досвідчені фахівці з ремонту холодильників проведуть діагностику та знайдуть економічно ефективне розв'язання будь-якої проблеми з холодильником. Ми пояснимо технічні аспекти ремонту, щоб ви могли ухвалити виважене рішення.

Швидкий та якісний ремонт холодильника у Дніпрі

Ми розуміємо, наскільки важливо швидко відновити працездатність вашого холодильника, тому в більшості випадків ми пропонуємо розв'язання Вашої проблеми у той же день або наступного дня. На складі є широкий асортимент комплектуючих для холодильників, завдяки чому практично усі питання можна вирішити в один день.

Ви залишитеся задоволені нашим ремонтом

Швидкий та якісний ремонт Вашого холодильника є нашим першочерговим завданням. На всі ремонтні роботи поширюється гарантія. Гарантія дається на роботу та на запасні частини. Це дає Вам впевненість у тому, що ремонт буде виконаний якісно та правильно з першого разу.

Популярні ремонти холодильників

Часті "гості" нашої майстерні. Це не означає, що ці бренди холодильників часто ламаються, просто вони популярні у мешканців і, відповідно, їх більше, ніж холодильників інших виробників.

Ми працюємо з усіма виробниками холодильників, тому якщо є проблема з холодильником – телефонуйте.

"Популярні" несправності холодильників, які нам часто доводиться ремонтувати

Це не залежить від бренду холодильника. Будь-яка техніка потребує періодичного обслуговування або ремонту. Перелік найчастіших ремонтів за нашою статистикою:

  • Заміна мотор-компресора
  • Заміна фільтра осушувача
  • Заміна капілярної трубки
  • Усунення витоку фреону
  • Заправка фреоном
  • Ремонт автоматики
  • Заміна тена «відтайки»
  • Ремонт електронних блоків керування
  • Чищення дренажних систем.

Якщо потрібний терміновий ремонт холодильника у Дніпрі

Фахівці нашої компанії оперативно виїжджають додому. Якщо для ремонту потрібне транспортування холодильника до майстерні – ми надаємо свій транспорт.

Ми пропонуємо виключно високоякісний ремонт холодильників із застосуванням оригінальних деталей та найсучаснішого обладнання. Для оформлення заявки просто зателефонуйте нам за вказаними телефонами та наші фахівці відразу нададуть необхідну допомогу.

Наші ціни на ремонт холодильників у Дніпрі

Ремонт холодильника може бути дорогим та трудомістким, але це не обов'язково!

Вартість наших робіт залежить від багатьох факторів. Щоб не бути голослівними та не обіцяти Вам, що ми маємо найнижчі ціни, ми можемо назвати Вам вартість ремонту телефоном, після того, як Ви опишете проблему. Таким чином Ви будете ще до початку ремонту холодильника розуміти скільки Вам цей ремонт обійдеться.

Орієнтована вартість ремонту холодильника у Дніпрі

Виїзд майстра
БЕЗКОШТОВНО
Діагностика (під час ремонту)
БЕЗКОШТОВНО
Діагностика (у разі відмови від ремонту)
від 150 грн.
Заміна компресора
від 950 грн.
Заправка фреоном
від 300 грн.
Заміна пускового реле
від 380 грн.
Заміна терморегулятора
від 320 грн.
Заміна датчиків
від 480 грн.
Заміна випарника
від 350 грн.
Заміна ручки холодильника
від 400 грн.
Чищення капілярної трубки та заміна фільтра з наступним заправленням фреоном
від 550 грн.
Заміна таймера
від 500 грн.
Ремонт/відновлення блоку керування
від 400 грн.
Заміна ТЕНу в холодильнику
від 320 грн.

Звернувшись до нашої служби з ремонту холодильників, Ви зможете відремонтувати холодильник швидко та недорого. Наші досвідчені фахівці мають багаторічний досвід і використовують лише високоякісні деталі, щоб гарантувати, що ваш холодильник працюватиме належним чином протягом тривалого часу. Крім того, ми підтверджуємо наші послуги гарантією, тому ви можете бути впевнені, що ваш холодильник або інше холодильне обладнання буде в ідеальному робочому стані. Зверніться до нас сьогодні, і Ваш холодильник буде якісно відремонтований у найкоротший термін.

 

Часті питання з ремонту холодильників

Спочатку перевірте розетку. Далі варто оглянути мережевий шнур, чи немає обриву на ньому або ж у місці контактів з пусковим реле. Якщо тут все гаразд, то проблема або з пусковим реле (модулем) або з компресором.

Цілком можливий витік холодоагенту (фреону). Також проблема може бути в мотор-компресорі або пусковому механізмі компресора.

Такої потреби немає. Фреон знаходиться в герметичній системі випарників, терміну служби не має і нікуди він не дінеться (якщо немає витіку).

У крапельних холодильниках це може бути спричинено засміченням капілярної трубки. У системі охолодження "суха заморозка" несправний один з вузлів, датчик, вентилятор або є мікровитік фреону.

Проблема з термостатом або є мікровитік холодоагенту, що не дозволяє "нагнати" компресору необхідну температуру.

Проблема в пусковому реле, модулі управління (у виробах з електронним управлінням) або в мотор-компресорі.