Ремонт холодильників Gorenje у Дніпрі

Холодильники Gorenje користуються заслуженою популярністю завдяки своїй надійній якості та стильному дизайну. Але навіть найнадійніші пристрої можуть вимагати ремонту з часом. У цій статті ми розповімо про ключові аспекти ремонту холодильників Gorenje, щоб допомогти вам відновити працездатність пристрою. Головними перевагами холодильників Gorenje є ергономічний дизайн та розширений функціонал. Побутова техніка цієї марки є досить популярною серед європейських та українських споживачів завдяки ідеальному співвідношенню параметрів «ціна-якість».

Ремонт холодильників Gorenje

Точна діагностика проблем холодильника Gorenje

Секрет успішного ремонту – це правильна діагностика. Холодильники Gorenje обладнані передовими діагностичними системами, що спрощують виявлення несправностей. Майстер з досвідом роботи з пристроями даної марки зможе швидко визначити, які компоненти потребують ремонту.

Проблеми з охолодженням у холодильнику Gorenje

Ефективне охолодження – головний аспект роботи холодильника. Проблеми з компресором, випарником або холодоагентом можуть призвести до недостатнього охолодження продуктів. Майстер, знайомий із технічними характеристиками холодильників Gorenje, зможе швидко виявити та усунути причини несправності.

Професійна заміна деталей

Заміна деталей, таких як компресори, терморегулятори та вентилятори, потребує досвіду та знань. Заміна деталей неправильно може спричинити нові проблеми. Кваліфікований майстер має бути ознайомлений з деталями та характеристиками холодильників Gorenje.

Ефективна робота з електронікою

Сучасні холодильники Gorenje часто мають складні системи керування та електроніку. Збої в роботі електронних компонентів можуть впливати на функціональність пристрою. Досвід роботи з електронікою дозволить майстру швидко виявити та усунути електричні проблеми.

Використання оригінальних запчастин Gorenje

При ремонті холодильників Gorenje важливо використати оригінальні запчастини. Це забезпечить надійність та довгостроковість пристрою після ремонту. Професійний майстер повинен мати доступ до сертифікованих запчастин або співпрацювати з перевіреними постачальниками.

Регулярне обслуговування холодильників Gorenje

Регулярне обслуговування допоможе запобігти багатьом проблемам. Очищення, перевірка рівня холодоагенту та загальний огляд дозволять зберегти холодильник у хорошому стані на довгі роки.

Ремонт будь-якого холодильника "Горение" завжди розпочинається з діагностики. Для кваліфікованого ремонту у майстрів завжди є в наявності оригінальні запчастини та необхідне обладнання. Ми знаходимося у м. Дніпро і здійснюємо ремонт холодильників Gorenje в день замовлення або будь-який зручний для вас день.

Найчастіше несправність холодильника виникає внаслідок природного зносу запчастин; також поломки можуть бути викликані частими перепадами напруги в електромережі або неправильною експлуатацією, наприклад, якщо ви залишите двері холодильника відкритими на декількох годин. Після перевезення або неакуратного переміщення холодильника можуть виникнути проблеми з мотором-компресором.

При цих несправностях холодильника Gorenje, дзвоніть нам:

 • погане охолодження внутрішньої камери;
 • надмірне заморожування;
 • підвищений рівень шуму при роботі;
 • намерзання льоду або інею на морозилці;
 • скупчення вологи або поява стороннього запаху;

Відразу дзвоните в наш сервісний центр - вашому холодильнику потрібен терміновий ремонт!

Не треба намагатися ремонтувати холодильник самому або звертатися до приватників, які не дають гарантії на свою роботу і можуть зробити тільки гірше. Грамотну діагностику для визначення причини поломки можливо провести тільки за допомогою спеціалізованого інструменту та відповідної кваліфікації. Після визначення причини несправності наш майстер оперативно виконає необхідні ремонтні роботи.

Ремонт холодильників Gorenje потрібно при виникненні наступних несправностей:

 • рідке включення мотор-компрессора;
 • мотор-компресор працює без виключення;
 • не вимикається лампочка при закритих дверцях;
 • волога в теплоізоляції;
 • поломка терморегулятора;
 • порушення в кріпленні реле;
 • вихід з ладу пускового реле;
 • порушення в кріпленні пускозахисного реле;
 • несправність пускозахисного реле;
 • сніг, що намерзнув на стінках випарника;
 • поломка терморегулятора.

Якщо ви зіткнулися з будь-якою з вищеперелічених поломок, звертайтеся до фахівців нашої компанії, що знаходиться у м. Дніпро. Якісний та швидкий ремонт холодильника і морозильної камери ми гарантуємо.

Виклик майстра для ремонту холодильника Gorenje у Дніпрі

Ремонт холодильників Gorenje потребує спеціальних знань та досвіду. Вибір досвідченого майстра з досвідом роботи з даною маркою пристроїв допоможе повернути вашому холодильнику надійність та ефективність. Регулярне обслуговування та дбайливе поводження допоможуть вам насолоджуватися роботою вашого холодильника Gorenje протягом багатьох років. Будь-які несправності холодильника "Горіння" можуть бути схожі за симптомами, тому важливим етапом ремонту холодильника є точна діагностика несправності. Причину несправності наш майстер встановить після оперативного огляду холодильника та тестування основних систем. Уточнюйте вартість та умови ремонту вашої техніки у Дніпрі за телефонами, вказаними на нашому сайті.

Часті питання з ремонту холодильників

Спочатку перевірте розетку. Далі варто оглянути мережевий шнур, чи немає обриву на ньому або ж у місці контактів з пусковим реле. Якщо тут все гаразд, то проблема або з пусковим реле (модулем) або з компресором.

Цілком можливий витік холодоагенту (фреону). Також проблема може бути в мотор-компресорі або пусковому механізмі компресора.

Такої потреби немає. Фреон знаходиться в герметичній системі випарників, терміну служби не має і нікуди він не дінеться (якщо немає витіку).

У крапельних холодильниках це може бути спричинено засміченням капілярної трубки. У системі охолодження "суха заморозка" несправний один з вузлів, датчик, вентилятор або є мікровитік фреону.

Проблема з термостатом або є мікровитік холодоагенту, що не дозволяє "нагнати" компресору необхідну температуру.

Проблема в пусковому реле, модулі управління (у виробах з електронним управлінням) або в мотор-компресорі.